O NAS

o twórczych pixelach

 

 

 

Cześć!

Machają do Ciebie Beata i Radek – para szczęśliwych narzeczonych i fotografów z pasją i głową pełną pomysłów. Jeśli szukasz fotografa, by zapisać wspomnienia, ważne dla Ciebie wydarzenie, to jesteś w dobrym miejscu! Zobacz, kim jesteśmy i dlaczego warto z nami pracować.

 

Doceniamy siłę dwóch spojrzeń

Jesteśmy parą w życiu i w pracy. Jesteśmy młodzi, nie lubimy schematów i mamy jedną wspólną cechę, którą doceniają klienci – umiemy rozmawiać z każdym.

Nie oznacza to jednak, że tak samo patrzymy na fotografię. Widzimy w tym same plusy – trafiamy często w gusta par i rodzin, które nie zawsze mają spójną wizję swojej sesji. Uzupełniamy się, ponieważ każde z nas wychwytuje aparatem różne momenty zależnie od swojej wrażliwości, stylu i techniki. W fotografię wkładamy całą naszą energię i serce, by nasi klienci mogli przeżywać najpiękniejsze momenty swojego życia za każdym razem, kiedy sięgną po zdjęcia w naszym wykonaniu.

 

Stawiamy na emocje, nie sztuczną pozę

Nie czujesz się dobrze w sesjach, gdzie trzeba dopasować się do mody czy stylu fotografii? My także. Stawiamy przede wszystkim na zachowanie emocji, podkreśleniu wagi wydarzenia przez łapanie najważniejszych momentów. Zaskakujemy ujęciami małych rzeczy, który mają wielką wagę! Zdjęcia stają się dzięki temu nośnikiem tego, co naturalne i prawdziwe, ale także warte zachowania dla przyszłych pokoleń.

Nie jest oczywiście tak, że unikamy robienia zdjęć grupowych, uśmiechów do aparatu i pięknych sesji patrzących na siebie ludzi – po prostu drugi fotograf nawet ten moment relacjonuje fotografią pełną emocji i śmiechu w czasie całej sesji. W ten sposób tworzymy niepowtarzalną i unikalną pamiątkę.

 

 

Nie lubisz zdjęć? Krępujesz się? Klienci potwierdzają: umiemy temu zaradzić!

Doskonale rozumiemy to skrępowanie i stres. Pracujemy razem, więc skupiamy uwagę na jednym z nas, podczas, gdy drugi robi w tym czasie pełne luzu zdjęcia, na których zawsze wygląda się dobrze. Wielu naszych klientów bardzo to docenia, mówiąc, że nasza obecność ich nie krępowała, nie stresowali się, a wręcz przeciwnie – byli sobą. Dzięki temu – mimo swoich wewnętrznych oporów – dzisiaj mają fantastyczną pamiątkę. Stawiamy na luźną atmosferę, co jak widzimy, bardzo pomaga naszym klientom.

 

 

Pracujemy dla pięknych zdjęć nie tylko za aparatem

Stawiamy na jakość fotografii i zadowolenie klienta, dlatego także po zrobieniu zdjęć konsultujemy ich obróbkę z naszymi klientami, by jak najlepiej odpowiedzieć na ich pragnienia. W końcu to Twoje marzenie jest ważne, a nie nasze „widzimisię”.

 

Opinie klientów

PIXELEVENT

Madzia i Piotrek

Madzia i Piotrek

plener

Dziękujemy ❤ Najlepsze te, przy których Radek nas rozśmieszał... Nie należymy do osób fotogenicznych 😀 ale jak na nas nie jest źle...

Kasia i Jarek

Kasia i Jarek

Sesja brzuszkowa

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Fajną robotę robicie 🙂 dzieki piękne... to ostatni moment był dosłownie [na sesję brzuszkową].

Natalia i Leszek

Natalia i Leszek

Reportaż ślubny

Bardzo nam się podobają uchwycone momenty, kolorystyka i klimat wszystkich zdjęć...

Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia

Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia

Całokształt współpracy

Ze współpracy z PixelEvent jesteśmy bardzo zadowoleni. Niejednokrotnie korzystaliśmy z ich usług. Nigdy nie mieliśmy problemów w kontaktach zarówno z Panią Beatą jaki Panem Radosławem. Zdjęcia wykonywane są z pasją i zaangażowaniem obydwojga fotografów. Życzliwość i realizacja usług zawsze w wyznaczonym terminie to główne zalety tego zespołu. Polecamy PixelEvent każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Kinga

Kinga

Wieczór panieński

Są przepiękne!!! Naprawdę wyszły super, mimo że modelki nie były łatwe xd Ale dzięki Wam zdjecia idealnie spełniły moje oczekiwania! 🙂 Wszystkim dziewczynom zdjęcia się bardzo podobają, wszystkie 😀 🙂

Czym się zajmujemy?

 

 

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna

Sami przechodziliśmy niedawno przez labirynt w wyborze fotografa ślubnego i wiemy, czego potrzebują narzeczeni, a potem państwo młodzi. Robimy takie zdjęcia, jakie sami chcielibyśmy dostać.

Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna

Pragniesz zachować czas, mieć albumy pełne radosnych, rodzinnych zdjęć? To także nasze marzenie na przyszłość, dlatego wiemy jakie to dla Ciebie ważne. Spełnij to marzenie z nami.

Konferencje, eventy

Konferencje, eventy

Także takie zdjęcia mogą tętnić życiem, oddawać wagę wydarzenia i nie być sztampowe. Wiemy jak je wykonać, by stały się dobrą reklamą na przyszłość.

Lubimy pomysły naszych klientów

Lubimy pomysły naszych klientów

Potrzebujesz reportażu z wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego? A może masz pomysł na zupełnie inną sesję? Napisz do nas – zróbmy to razem!