Najczęściej zadawane pytania

Czy mamy ukończony kurs liturgiczny?

Oczywiście! Ukończyliśmy kurs liturgiczny dla fotografów prowadzony przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie.

Kurs jest „ważny” w całym kraju i nie tylko oraz powinien być honorowany nie tylko w kościele katolickim ale także w prawosławnym oraz ewangelickim.

W jakich lokalizacjach pracujemy?

Cała Polska, ale przeważnie Mazury, Lubelszczyzna, Mazowsze oraz Podlasie. Jesteśmy otwarci na propozycje z innych zakątków Polski i Europy.

Kiedy podpiszemy umowę?

Kiedy już zdecydujecie się na naszą usługę, aby potwierdzić rezerwację terminu, należy podpisać umowę oraz wpłacić zadatek.

Wtedy masz już pewność, że to my wykonamy zamówiony przez Ciebie reportaż.

W celu podpisania umowy możemy się spotkać, lecz jeżeli jest to niemożliwe (mieszkasz za granicą lub nie jesteś w najbliższym czasie dostępni) formalności możemy wykonać zdalnie.

Kiedy powinnaś/powinieneś zarezerwować termin?

Jak najszybciej! Najlepiej jak tylko zdecydujesz się, że to właśnie my mamy zrobić dla Ciebie reportaż!

Jeżeli chodzi o terminy w sezonie ślubnym – najlepiej kontaktować się co najmniej rok wcześniej, ale kto pyta nie błądzi, czasem zdarza się jakiś wolny termin.

Kiedy dostaniesz zdjęcia?

Jak najszybciej! Staramy się oddawać naszym klientom reportaże najszybciej jak to możliwe. Terminy ustalamy z naszymi klientami indywidualnie uwzględniając nasze bieżące obciążenie. Staramy się przygotować w ciągu kilku dni lub nawet godzin czy minut od wydarzenia kilka zdjęć do publikacji.

Czy zawsze fotografujemy we dwójkę?

Przeważnie tak! Zdarza nam się robić zdjęcia w pojedynkę, jednak jeżeli chodzi o śluby i wesela najczęściej działamy wspólnie!